Tavaszi szünet a Csodaszarvas Tanodában

A tavaszi szünidő nem volt túl hosszú, de igyekeztünk tartalmas programot biztosítani az egész napot itt töltő gyermekeink számára.

A tanoda rejtekeibe eldugott apró csokoládé tojások keresésének nagy sikere volt. Aki a legtöbbet megtalálta, jutalmat kapott.

Készítettünk finom kókuszgolyót is együtt a gyerekekkel, amit ebéd után jóízűen elfogyasztottunk.

Kézműveskedtünk, filmet néztünk, társas játékoztunk, sokat voltunk friss levegőn, játszó téren.

A tavaszi szünetben reggel nyolctól délután négy óráig lehettek itt a gyerekek, ez idő alatt háromszori étkezést, sok gyümölcsöt, zöldséget biztosítottunk számukra.

Húsvéti családi nap a Csillagtúra Tanodában – 2022. 04. 28.

Készítettünk díszes tojásokat hungarocelből, amit hurkapálcára szúrtunk. Volt, aki tojást festett, ablakdíszt készített, kifestőt színezett. Sütöttünk húsvéti kalácsot, és még volt 2 féle sütemény, amit a gyerekek segítségével  készítettünk el.