Tavaszi szünet a Csodaszarvas Tanodában

A tavaszi szünidő nem volt túl hosszú, de igyekeztünk tartalmas programot biztosítani az egész napot itt töltő gyermekeink számára.

A tanoda rejtekeibe eldugott apró csokoládé tojások keresésének nagy sikere volt. Aki a legtöbbet megtalálta, jutalmat kapott.

Készítettünk finom kókuszgolyót is együtt a gyerekekkel, amit ebéd után jóízűen elfogyasztottunk.

Kézműveskedtünk, filmet néztünk, társas játékoztunk, sokat voltunk friss levegőn, játszó téren.

A tavaszi szünetben reggel nyolctól délután négy óráig lehettek itt a gyerekek, ez idő alatt háromszori étkezést, sok gyümölcsöt, zöldséget biztosítottunk számukra.

Gyermeknap Békésszentandráson

Békésszentandrás Nagyközség Önkormányzata 2024. június 16-án rendezte meg a településen a Gyermeknapot, melyen az Emberöltő Alapítvány Csillagtúra Tanoda is részt vett.

Napi szinten zajló tantárgyi korrepetálásokkal, tanulásuk támogatásával, iskolai lemorzsolódást megelőző programokkal ösztönözzük tanulóinkat a tanulásra, továbbtanulásra.