Híreink, eseményeink

Csillagtúra Tanoda- ONLINE oktatás – ügyesek vagyunk

Az online oktatáshoz alkalmazkodva a tanórákon történő részvételi lehetőséghez biztosítottuk a technikai hátteret és az internet elérést a segítő munkatársak jelenléte mellett.A tanodásainknak szaktanáraink, munkatársaink segítséget tudtak nyújtani a tananyag feldolgozásában, megértésében a lemaradások pótlásában, felzárkóztatásban.

Csodaszarvas Tanoda – Húsvét

Az öröm, a meglepetés azonban nem maradt el. Tanodás gyermekeink és családjuk részére húsvéti meglepetés csomagot készítettünk, melyben tartós élelmiszer és édesség volt.

Mikulás nap a Csillagtúra Tanodában

Minden gyermek jó volt az idei évben is, így mindenki kapott egy édességgel teli Mikulás csomagot.
Kicsik és nagyok nagy izgalommal várták, a vírus helyzetre való tekintettel nem lehetett találkozni a fehér szakállassal.