Anyák napi készülődés a Csodaszarvas Tanodában

Az anyák napját megelőző hét minden napján lehetősége nyílt az itt lévő gyerekeknek anyák napi ajándékot készíteni délutánonként kézműves program keretében. A tanodásaink krepp papírból, hurkapálcából, színes papírból készíthettek papír virágokat, volt aki többet is készített édesanyjának, nagymamának.

Ügyes kis kezeik alól színes rózsák és szegfűk kerültek ki.

Húsvéti családi nap a Csillagtúra Tanodában – 2022. 04. 28.

Készítettünk díszes tojásokat hungarocelből, amit hurkapálcára szúrtunk. Volt, aki tojást festett, ablakdíszt készített, kifestőt színezett. Sütöttünk húsvéti kalácsot, és még volt 2 féle sütemény, amit a gyerekek segítségével  készítettünk el.

Tavaszi szünet a Csodaszarvas Tanodában

A tavaszi szünetben reggel nyolctól délután négy óráig lehettek itt a gyerekek, ez idő alatt háromszori étkezést, sok gyümölcsöt, zöldséget biztosítottunk számukra.