Nőnapi kézműves foglalkozás

Idén nőnapra különleges ajándékot találtunk ki, hogy a gyerekek megajándékozhassák édesanyjukat, lánytestvérüket. Nylonharisnya virágokat készítettünk. A harisnyákat ruhafestékkel színesre festettük, majd kis szirmocskákat, levélkéket gyártottunk oly módon, hogy a harisnyát fémhuzal formákra feszítettük. Majd összeállítottuk a virágot belőlük. Az első hallásra bonyolultnak tűnő műveletekbe hamar belejöttek a fiúk. Gyönyörű virág szálak kerültek ki kezeik közül.

Húsvéti családi nap a Csillagtúra Tanodában – 2022. 04. 28.

Készítettünk díszes tojásokat hungarocelből, amit hurkapálcára szúrtunk. Volt, aki tojást festett, ablakdíszt készített, kifestőt színezett. Sütöttünk húsvéti kalácsot, és még volt 2 féle sütemény, amit a gyerekek segítségével  készítettünk el.

Tavaszi szünet a Csodaszarvas Tanodában

A tavaszi szünetben reggel nyolctól délután négy óráig lehettek itt a gyerekek, ez idő alatt háromszori étkezést, sok gyümölcsöt, zöldséget biztosítottunk számukra.