Farsang – Csodaszarvas Tanoda

Az idei farsangi mulatságot hosszas előkészületek után tartottuk meg, ugyanis idén nagyon sok gyermek öltözött jelmezbe. Ezek elkészítésében, tervek szövögetésével teltek a farsangot megelőző hetek. Az előkészületek meghozták a várt eredményt, hiszen fergeteges jó hangulatú összejövetel volt.

Volt boszorkány, focista, kézilabdás, karatés, tini-nindzsa teknőc, sikoly, pizza, nindzsa harcos betörő, Tesco árufeltöltő, csontváz. A tanoda munkatársak közül került ki tavasztündér, ördög és anyuka, aki végre bejutott a fürdőszobába..

A gyerekek sok-sok jutalmat kaptak, könyvek és édességek, noteszek iskolai apróságok találtak gazdára.  Ezután jött a tombola sorsolás, melyen mindenki nyert, így senki sem ment haza édesség nélkül.

Ízletes fánkot is sütöttünk, finom sonkás szendvicseket gyártottunk, néhány korán jövő gyerek segítségével, ezzel vártuk a szülőket, hiszen az esemény családi program volt.

Húsvéti családi nap a Csillagtúra Tanodában – 2022. 04. 28.

Készítettünk díszes tojásokat hungarocelből, amit hurkapálcára szúrtunk. Volt, aki tojást festett, ablakdíszt készített, kifestőt színezett. Sütöttünk húsvéti kalácsot, és még volt 2 féle sütemény, amit a gyerekek segítségével  készítettünk el.

Tavaszi szünet a Csodaszarvas Tanodában

A tavaszi szünetben reggel nyolctól délután négy óráig lehettek itt a gyerekek, ez idő alatt háromszori étkezést, sok gyümölcsöt, zöldséget biztosítottunk számukra.