MIKULÁS NAP – CSALÁDI NAP

Idén december 3-án tartottuk Mikulás napi ünnepségünket kicsit összekötve az Adventi ünnepkörrel. Közös karácsonyi asztalidíszt készítettünk kézműves program keretében. A gyerekek apró, saját készítésű ajándékokat is készíthettek szüleik, testvéreik számára.

Természetesen nem maradtak el az édességekkel teli mikuláscsomagok sem.

Fontosnak tartjuk hagyományaink ismeretét, szeretetét átadni gyermekeinknek. Az Adventi gyertyagyújtások, a Lucabúza ültetés és mézeskalács sütés/díszítés sosem marad ki decemberi programjainkból.

Húsvéti családi nap a Csillagtúra Tanodában – 2022. 04. 28.

Készítettünk díszes tojásokat hungarocelből, amit hurkapálcára szúrtunk. Volt, aki tojást festett, ablakdíszt készített, kifestőt színezett. Sütöttünk húsvéti kalácsot, és még volt 2 féle sütemény, amit a gyerekek segítségével  készítettünk el.

Tavaszi szünet a Csodaszarvas Tanodában

A tavaszi szünetben reggel nyolctól délután négy óráig lehettek itt a gyerekek, ez idő alatt háromszori étkezést, sok gyümölcsöt, zöldséget biztosítottunk számukra.