Változatos programok a Csodaszarvas Tanodában – tavaszi szünidő

Az ötnapos tavaszi szünet idején sok család választotta az egész napos tanodai gyermekfelügyelet lehetőségét. Igyekeztünk változatos programokkal megtölteni ezt az időszakot is. Húsvéti szokásokról néztünk kisfilmeket az interaktív táblán, majd kvíz kérdésekre válaszolva mutatták meg, ki mennyire figyelt. Jártunk a városi könyvtárban, ahol kézműves foglalkozáson is részt vettünk. Gyümölcs- és zöldségsalátát készítettünk, süteményt, palacsintát sütöttünk. Sokat voltunk játszótereken, levegőn, Liget- túra keretében tojáskeresés is volt. A tavaszi szünidőt mozilátogatással zártuk, a Lúdas Matyi című magyar rajzfilm megtekintésével.

Gyermeknap Békésszentandráson

Békésszentandrás Nagyközség Önkormányzata 2024. június 16-án rendezte meg a településen a Gyermeknapot, melyen az Emberöltő Alapítvány Csillagtúra Tanoda is részt vett.

Napi szinten zajló tantárgyi korrepetálásokkal, tanulásuk támogatásával, iskolai lemorzsolódást megelőző programokkal ösztönözzük tanulóinkat a tanulásra, továbbtanulásra.