KÖNVTÁRLÁTOGATÁSOK – DRÁMAPEDAGÓGIA

A szarvasi Csodaszarvas Tanoda dráma tagozatos, így gyakran járunk könyvtárba. Igyekszünk a könyvek, az olvasás szeretetére tanítani gyermekeinket. A nyári szünidőben többször is részt vettünk a Szarvasi Víziszínház előadásain, voltunk a helyi Múzeumok Éjszakája programon is a szarvasi Tessedik Sámuel Múzeumban. Tanodánkban gyakran van drámapedagógiai foglalkozás, felolvasás, versmondás, alakulóban van mini színjátszó csoportunk is.

Húsvéti családi nap a Csillagtúra Tanodában – 2022. 04. 28.

Készítettünk díszes tojásokat hungarocelből, amit hurkapálcára szúrtunk. Volt, aki tojást festett, ablakdíszt készített, kifestőt színezett. Sütöttünk húsvéti kalácsot, és még volt 2 féle sütemény, amit a gyerekek segítségével  készítettünk el.

Tavaszi szünet a Csodaszarvas Tanodában

A tavaszi szünetben reggel nyolctól délután négy óráig lehettek itt a gyerekek, ez idő alatt háromszori étkezést, sok gyümölcsöt, zöldséget biztosítottunk számukra.