Kenu túrán vettek részt a Csodaszarvas tanodások

2020. július 14-én tanodás gyermekekkel egy kenu túrán vettünk részt, kihasználva a településünk adatta gyönyörű lehetőségeket.

Gyerekek nagyon élvezték ezt a túrát, nagyon gyorsan eltelt ez a pár óra és sikerült megszeretniük ezt a vízi sportot.

Gyermeknap 2019

Az Emberöltő Alapítvány és a Családsegítő- Gyermekjóléti Intézmény dolgozó is külön készültek erre a délutánra. A Gondozási Központ dolgozói limonádéval kedveskedett ebben a melegben.

Szertelen nyarat kívánunk a KEF-el együtt Mi is

Készültek egy egészségfejlesztő társasjátékkal is, a Védőnői Szolgálat munkatársai egészség– és kábítószerteszttel, alkoholtotóval és ehhez hasonló feladatlapokkal várták a diákokat, de ott volt az Emberöltő Alapítvány, a Babilon TSE, és a bűnmegelőzési szolgálatok, a rendőrség és a polgárőrség is.