Csodaszarvas Tanoda – Online oktatás – digitális kompetencia fejlesztés

Március 8-tól tanodás gyermekeink tantermen kívüli oktatásra tértek át.

Tanodánkat nem érte felkészületlenül a rendelet, hiszen az előző évben már sok tapasztalatot szereztünk. A családokat tájékoztattuk, hogy az online oktatás alatt a tanodában minden tárgyi feltétel adott a tanuláshoz. Számítógépek, tabletek, interaktív tábla használat mellett a tanoda munkatársaitól, óraadó pedagógusainktól, korrepetáló tanárainktól minden segítséget megkapnak a gyerekek a tanuláshoz.

Idén új elemmel bővült a tanoda által nyújtott szolgáltatások köre.

A digitális kompetencia fejlesztés eddig is jelen volt, de ezévtől még nagyobb hangsúlyt kap. Ezt szolgálja új interaktív táblánk is, mely segítségével felfedezhetik gyermekeink az internet hasznos világát.

Gyermeknap Békésszentandráson

Békésszentandrás Nagyközség Önkormányzata 2024. június 16-án rendezte meg a településen a Gyermeknapot, melyen az Emberöltő Alapítvány Csillagtúra Tanoda is részt vett.

Napi szinten zajló tantárgyi korrepetálásokkal, tanulásuk támogatásával, iskolai lemorzsolódást megelőző programokkal ösztönözzük tanulóinkat a tanulásra, továbbtanulásra.