Csodaszarvas Tanoda – Egy vidám nap a Gyulai Várfürdőben

Augusztus 11-ét már nagyon várták a gyerekek, hiszen mindannyian szeretnek fürdeni, strandolni. Az európai színvonalú strand- és gyógyfürdő élménymedencéjében vízfüggöny, sodrófolyosó, masszázsfülke, nyakzuhany, buzgárok, valamint ugrómedence, pezsgőmedence és merülő medence tette vidámabbá gyermekeink számára a fürdőzést. A kisebbek a gyermekmedence víziparadicsomát, vízágyúit, csúszdáit vették birtokba.

A nagyobbak számára a Kastélyparkban található Csúszdás medence és a tengert idéző Hullámmedence tette felejthetetlenné a napot.

Gyermeknap Békésszentandráson

Békésszentandrás Nagyközség Önkormányzata 2024. június 16-án rendezte meg a településen a Gyermeknapot, melyen az Emberöltő Alapítvány Csillagtúra Tanoda is részt vett.

Napi szinten zajló tantárgyi korrepetálásokkal, tanulásuk támogatásával, iskolai lemorzsolódást megelőző programokkal ösztönözzük tanulóinkat a tanulásra, továbbtanulásra.