Csodaszarvas Tanoda – Egy vidám nap a Gyulai Várfürdőben

Augusztus 11-ét már nagyon várták a gyerekek, hiszen mindannyian szeretnek fürdeni, strandolni. Az európai színvonalú strand- és gyógyfürdő élménymedencéjében vízfüggöny, sodrófolyosó, masszázsfülke, nyakzuhany, buzgárok, valamint ugrómedence, pezsgőmedence és merülő medence tette vidámabbá gyermekeink számára a fürdőzést. A kisebbek a gyermekmedence víziparadicsomát, vízágyúit, csúszdáit vették birtokba.

A nagyobbak számára a Kastélyparkban található Csúszdás medence és a tengert idéző Hullámmedence tette felejthetetlenné a napot.

Barkácsolás 2023

Idén új lehetőséggel bővült a szabadidő hasznos eltöltése: tanodánk barkács állványokat kapott, hozzá barkács eszközöket

Kézműves foglalkozások 2023.

Az ősz és az év végi ünnepvárás időszaka alatt számos alkalmat kínáltunk tanodás gyermekeink számára, hogy ügyeskedjenek, kibontakoztathassák kreativitásukat.