Csillagtúra – Kerékpártúra

Kerékpártúra a Körös-parti játszótérre, kupakgyűjtés

2022.05.24.

Megbeszéltük a gyerekekkel, hogy az összegyűjtött műanyag kupakokat  elvisszük a piactérre, ott bedobjuk a szív alakú gyűjtőtárolóba. Elmondtam, miért kell ezt megtenni, és milyen jó érzés segíteni másoknak, még ha ilyen formán is tesszük. Ezután indultunk kerékpárral a játszótérre, szerencsére jó volt az idő.

A gyerekek minden játékot kipróbáltak. Később meguzsonnáztak, jó étvággyal mindent elfogyasztottak. Jutott idő még beszélgetni, közben pihentek. Pihenés után ismét birtokba vették a játékokat. 18 órakor kerékpárra ültünk és mindenki indult haza.

Békésszentandrás, 2022.05.24.

Dr. Mótyán Pálné
tanoda munkatárs

Barkácsolás 2023

Idén új lehetőséggel bővült a szabadidő hasznos eltöltése: tanodánk barkács állványokat kapott, hozzá barkács eszközöket

Kézműves foglalkozások 2023.

Az ősz és az év végi ünnepvárás időszaka alatt számos alkalmat kínáltunk tanodás gyermekeink számára, hogy ügyeskedjenek, kibontakoztathassák kreativitásukat.