Vidám hétköznapok a Tanodában 2023.

Az ősz a gyerekek számára az iskolakezdést is jelenti. A tanodás gyerekek tanodában töltött idejének egy részét a tanulás, a korrepetálások, a házi feladatok töltik ki. Mindig jut azonban idő a beszélgetésre, közös zenehallgatásra, játékra. Tanodánkban több mint ötszáz könyv – köztük lexikonok, gyermek- és ifjúsági irodalom, kézműves/origami témájú, szépirodalom – áll a gyerekek rendelkezésére. Több mint harminc féle társasjáték, kártyajátékok, sakk, csocsóasztal, segíti az önfeledt játékot. Nem is voltunk híjában a jókedvnek az elmúlt hónapokban sem. A gyerekek tudják, hogy itt mindig van valami érdekes, valami vidám, és finomság is mindig akad.  Az őszi szünidőben könyvtárban, moziban és játszótéren is jártunk. Az alábbiakban a hétköznapokból mutatunk néhány képet.

Barkácsolás 2023

Idén új lehetőséggel bővült a szabadidő hasznos eltöltése: tanodánk barkács állványokat kapott, hozzá barkács eszközöket

Kézműves foglalkozások 2023.

Az ősz és az év végi ünnepvárás időszaka alatt számos alkalmat kínáltunk tanodás gyermekeink számára, hogy ügyeskedjenek, kibontakoztathassák kreativitásukat.