Vakáció – nyári egyveleg

A nyári szünidőt a tanodában töltő gyerekek számára sok vidám, tartalmas programot kínáltunk. Ezek között volt Víziszínházi előadás (János Vitéz és Alma koncert), Múzeumi látogatás (Munkácsy Most kiállítás tárlatvezetéssel, és az állandó kiállítás megtekintése). Számos könyvtári programon vettünk részt és néhány animációs illetve ifjúsági filmet néztünk meg a moziban. Gyakori vendégei voltunk a város játszótereinek, s közkívánatra nagyon sokat fürödtünk a Holt-Körösben a Városi Strandon.

Barkácsolás 2023

Idén új lehetőséggel bővült a szabadidő hasznos eltöltése: tanodánk barkács állványokat kapott, hozzá barkács eszközöket

Kézműves foglalkozások 2023.

Az ősz és az év végi ünnepvárás időszaka alatt számos alkalmat kínáltunk tanodás gyermekeink számára, hogy ügyeskedjenek, kibontakoztathassák kreativitásukat.