Tanévnyitó és családi délután

Eltelt a nyár… Megkezdődött az iskola, így a tanodába is megtartottuk az év eleji tanévnyitót, amit egy vidám családi délutánnal kötöttünk össze. Nagyon készültünk a gyerekekkel, sütöttünk süteményt, rengeteg szendvicset készítettünk. Mivel esős volt az idő nem tudtunk az udvaron lenni.

Megbeszéltük a szülőkkel, milyen programok várhatók decemberig, kinek milyen tantárgyból kell a segítség. A gyerekek játszottak, örültek egymásnak. Megbeszéltük a másnapi kirándulást, mit kell hozni, mikor indulunk, mikor jövünk haza. A játék és beszélgetések után elfogyasztottuk a szendvicseket, süteményeket.

Békésszentandrás, 2022.09.16.

Dr. Mótyán Pálné
tanoda munkatárs

Gyermeknap Békésszentandráson

Békésszentandrás Nagyközség Önkormányzata 2024. június 16-án rendezte meg a településen a Gyermeknapot, melyen az Emberöltő Alapítvány Csillagtúra Tanoda is részt vett.

Napi szinten zajló tantárgyi korrepetálásokkal, tanulásuk támogatásával, iskolai lemorzsolódást megelőző programokkal ösztönözzük tanulóinkat a tanulásra, továbbtanulásra.